بایگانی‌ها: همه انواع اتاق

302

ارسال شده توسط: عطیه محبی/ 0

 

 

اتاق مدرن یک تخته+ سرویس فرنگی + حمام +کولر آبی +تلویزیون+یخچال

اتاق 202 تویین

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

اتاق سنتی زیبا – ظرفیت دو نفر(دوتخته)

اتاق موجود در جنوب شرقی طبقه بالا می باشد-ظرفیت 2 نفر می باشد . این اتاق جزو اتاق های اقتصادی مجتمع بوده و دارای تلویزیون/پنکه و صبحانه می باشد/شوفاژ /حمام و سرویس بهداشتی داخل حیاط /12 پله دارد ، با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در همه ی فصول تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

اتاق 203 کرسی

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

دارای گرسی -صبحانه-تلویزیون

 

 

اتاق موجود در جنوب غربی طبقه بالا می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. این اتاق دارای تلویزیون/اسپیلت/حمام/سرویس بهداشتی فرنگی و حمام در اتاق  /12 پله بلند سنتی/ دو مبل تخت شو و صبحانه می باشد ، این اتاق جزو اتاق های اقتصادی مجتمع بوده و با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در فصل زمستان تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

 

اتاق 205 سنتی

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

اتاق سنتی کف خواب -فاقد سرویس بهداشتی-صبحانه -12 پله

اتاق موجود در شمال شرقی طبقه بالا می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. این اتاق جزو اتاق های اقتصادی مجتمع/اسپیلت/حمام و سرویس بهداشتی داخل حیاط/یک مبل تخت شو /12 پله و صبحانه می باشد ، با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در همه ی فصول  تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

 

اتاق 204 سنتی

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

اتاق سنتی کف خواب ظرفیت 3 نفر

اتاق موجود در شمال غربی طبقه بالا می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. این اتاق جزو اتاق های اقتصادی مجتمع/اسپیلت /حمام و سرویس بهداشتی داخل حیاط/دو مبل تخت شو/12 پله و صبحانه می باشد، با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در همه ی فصول تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

 

 

 

اتاق 305

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

اتاق مدرن ظرفیت 4 نفر /حمام -سرویس فرنگی-آشپزخانه-25پله

اتاق موجود سوئیت مدرن در شمال غربی طبقه بالا  می باشد-ظرفیت 4 نفر و در صورت نیاز 2 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت امکانات اتاق شامل آشپزخانه mdf/کولر آبی/حمام و سرویس فرنگی/یخچال/کمد/صبحانه و دارای 25 پله می باشد . این اتاق جزو اتاق های به روز  مجتمع بوده .در همه ی فصول تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

اتاق 301

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

اتاق مدرن زیبا -حمام-سرویس فرنگی-تلویزیون-صبحانه -16 پله

  1. اتاق موجودحالت سوئیت مدرن  در جنوب غربی  طبقه بالا می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت و این اتاق دارای حمام وسرویس فرنگی/آشپزخانه mdf/یخچال/تلویزیون/کمد/کولر/صبحانه و دارای 16 پله می باشد ، این اتاق جزو اتاق های مدرن مجتمع بوده در همه ی فصول تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

 

اتاق سنتی 201

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

دارای حمام -سرویس فرنگی -صبحانه-یخچال-تلویزیون-12 پله

اتاق موجود در جنوب شرقی طبقه بالا می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. این اتاق دارای حمام و سرویس بهداشتی فرنگی / تلویزیون / یخچال / کمد / کولر گازی / صبحانه  و 12 پله می باشد و جزو اتاق های vip مجتمع بوده و با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در همه فصول تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

 

اتاق سنتی 104

ارسال شده توسط: سحر کرمی/ 0

دارای حیاط اختصاصی

اتاق موجود در جنوب شرقی می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت،اتاق فوق دارای حیاط اختصاصی زیبا و ویژه /حمام وسرویس بهداشتی فرنگی/کولرگازی/یخچال/تلویزیون/کمدوصبحانه میباشد . این اتاق جزو اتاق های vip مجتمع بوده و با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در همه فصول سال تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.

 

 

اتاق کرسی

اتاق 105-کرسی

ارسال شده توسط: مهرشاد متین فر/ 0

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

اتاق موجود در جنوب غربی می باشد-ظرفیت 3 نفر و در صورت نیاز 1 تشک اضافه در اختیار مهمانان قرار خواهد گرفت. این اتاق دارای تلویزیون/اسپیلت/ حمام و سرویس بهداشتی داخل حیاط/ 12پله/صبحانه می باشد ، این اتاق جزو اتاق های اقتصادی مجتمع بوده و با حضور در فضای تاریخی میتوانید حس تاریخ را تجربه کنید. در فصل زمستان تجربه ی به یاد ماندنی را خواهید داشت.